Церемония в чест на седмокласниците на „Н. Бончев“

Тържествена церемония за връчване на свидетелствата за основно образование на свои ученици организира СУ „Нешо Бончев“. Събитието ще се състои в понеделник, 4 юли, в двора на Историческия музей, от 17.30 часа.

Това лято седмокласниците на Гимназията са 65, обхванати в три паралелки. За своя празник те подготвят програма под ръководството на преподавателя по български език и литература Невяна Кацарева.

При тазгодишното Национално външно оценяване седмокласниците на СУ „Н. Бончев“ показаха резултати, над средните за страната, и по математика, и по български език. Трима от тях са пълни отличници през трите учебни години – пети, шести и седми клас. Общо пълните отличници са петима. Всички с успех над 5,50, както и изявените в редица спортни и научни състезания, ще получат подаръци.

Реклама

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

В момента коментирате, използвайки вашия профил WordPress.com. Излизане /  Промяна )

Twitter picture

В момента коментирате, използвайки вашия профил Twitter. Излизане /  Промяна )

Facebook photo

В момента коментирате, използвайки вашия профил Facebook. Излизане /  Промяна )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.