Важните теми за сесията на 18 май в Панагюрище

Кои ще са наградените педагози в кампанията „Учител на годината“ ще решат общинските съветници на сесията си идния четвъртък, 18 май. Номинациите от училищата вече са известни. Около Деня на Кирил и Методий избраните ще получат наградите си на празнична церемония, както обикновено. По същото време ще бъдат тържествено изпратени в заслужен отдих и пенсионираните учители.

На същата сесия ще излезе и официална информация от Пожарната за дейността й през 2022 г. Ще публикуваме основните факти, когато ги разберем.

Любопитно ще е какъв е генералният план за организация на движението в Панагюрище е разработила администрацията и как ще го гласуват общинарите. Темата е важна за много хора, не само водачите на МПС.

Реклама

Вашият коментар

Попълнете полетата по-долу или кликнете върху икона, за да влезете:

WordPress.com лого

В момента коментирате, използвайки вашия профил WordPress.com. Излизане /  Промяна )

Facebook photo

В момента коментирате, използвайки вашия профил Facebook. Излизане /  Промяна )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.