Млад крадльо не успява да избяга след взломна кражба

Криминалисти от РУ-Панагюрище заловиха младеж направил неуспешен опит за взломна кражба от букмейкърски клуб, съобщават от пресцентъра на ОДМВР днес.

Няколко часа след полунощ в петък апаш разбил стъкло на входна врата от букмейкърски клуб града, стопанисван от 36-годишен жител на Стрелча. Крадецът направил опит да открадне намиращата се вътре сума от малко над 7600 лева.

Обаче … не успял да избяга.

На мястото е извършен щателен оглед от дежурна група на РУ-Панагюрище. В резултат на проведено разследване “по горещи следи” от местните криминалисти скоро била установена самоличността на извършителя. Оказало се, че това е 19-годишен тийнейджър от Панагюрище. Той е задържан, а по случая се води досъдебно производство.

Реклами

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.