Тази събота тук ще се проведе четвъртфинален двубой от „Висша лига“- жени между отборите на СКТМ „Асарел-Медет“ и „Стоянстрой“

Тази събота, 24-ти февруари, в спортна зала „Арена Асарел“ ще се проведе четвъртфинален двубой от „Висша лига“- жени между отборите на СКТМ „Асарел-Медет“ –Панагюрище и „Стоянстрой“- Пловдив.

Срещата е с начален час 10.00 часа, а входът е свободен !

Досега двата отбора имат изигран един мач, който панагюрки загубиха драматично и до момента изостават с 0:1. При победа на панагюрки в този двубой на същия ден ще се изиграе трети мач-реванш, който ще определи кой от двата тима ще се класира в първите 4 отбора на страната и ще продължи в битката за медалите.

Заповядайте да подкрепите панагюрските тенисистки, пред които стои нелеката задача да защитават името си на собствен терен.

Вашият коментар

Този сайт използва Akismet за намаляване на спама. Научете как се обработват данните ви за коментари.