Елеонора Спасова и Николай Цанев с нови успехи в турнири по спортни танци в Словения и София

На 8 октомври в Словения, град Копър, панагюрската танцова двойка Елеонора Спасова и Николай Цанев взе участие в първото за тях международно състезание „International Championships“. В него, категория до 16 години от 88 двойки те се класираха 14-ти. В категория ЮМВ станаха 4-ти.

На 14 октомври танцовата двойка взе участие и в националния турнир „Купа Дъга 2023“ в София, където се класира на 1-во място в клас ЮМВ Стандарт.

Николай Цанев и Елеонора Спасова се състезават за Клуб по спортни танци „Импулс”- Пазарджик. Треньори на успешната двойка са Ваня и Иван Александрови.